מיוחד לקוראי דה רוטשילד: הנחה לכנס אדמה דיגיטלית 2018

פעם בשנה מתכנסים יזמי האינטרנט המחתרתיים של ישראל - אלה שלא מאמינים בסטארטאפים - ומדברים על השיטות שעבדו והטרנדים הנכנסים, ובכך מרחיבים את מעגל ה״מאמינים״ שמתעוררים מחלום הסטארטאפ.

מאת: יונית גלנפידיך

סינמה סיטי, יום שישי בבוקר, 800 איש מציפים את המבואה הראשית בהתרגשות שמתאימה יותר להתרגשות של לפני הופעת רוק מאשר להלך הרוח של כנס מקצועי. השיחות שאני מאזינה להן בלי רשות בחצי אוזן, מוזרות לכל הפחות…

הסיבה הראשונה היא המנעד הרחב של האנשים, מבני נוער בכפכפים, דרך זוגות דתיים, גמלאים עם שיער מכסיף, ערסים מחיפה והיפים שחזרו הרגע מהאשראם, לפחות אחד מהם במיוחד עבור האירוע, אני למדה משיחה מזדמנת.

לקריאה נוספת:
שיטת ״קיפול הזמן״ לניהול זמן
מרגיש שהפרעת הקשב מונעת ממך להגיע להישגים?
הוא רצה להתעשר במהירות מואצת. זה מה שהוא עשה כדי לעקוף בסיבוב

הסיבה השנייה היא נושאי השיחות, שיוצר את הרושם שהם הגיעו לצפות במיקי מאוס או דמות מצויירת. ״עד שאני לא רואה אותו בעיניים אני לא מאמינה לכלום״ אומרת צעירה לבושה היטב לצוות הסדרנים בזמן שהוא בודק את הכרטיס שלה.

הגיוני, את חתן השמחה, הקהל הזה רגיל לראות אך ורק על צג המחשב – ביוטיוב, בפייסבוק, באימייל – אבל לא בעולם האמיתי. אדם טל כבר ידוע (לשמצה, יש שיאמרו) כמי שקשה לברוח ממנו כל עוד יש מולך מסך, אבל הטענות המוזרות שלו, על מליונים שנשפכים על ישראלים מהרשת, מעוררים סקפטיות הגיונית ומתבקשת.

ב-16 לבפרואר 2018 אדם חוזר לבמה לאחר הפוגה של כמעט שנה בעקבות לידה טראומטית מוקדמת של בנו השני. הוא מביא איתו שוב את כוכבי התעשייה שיצר במו ידיו ומוציא מהם כמו שרק הוא יודע את הסודות שגרמו לקבוצה המצומצמת הזו לייצר הכנסות של עשרות מליונים בישראל בלבד בשנה האחרונה ומעל 9 ספרות במשותף בשנתיים האחרונות.

הפעם אנחנו שם כנותני חסות וגאים לאפשר לקוראינו היקרים הנחה משמעותית לאירוע שהוכיח שוב ושוב שיש לו את ההשפעה הגדולה ביותר והמהירה ביותר על מצבם הכלכלי של המשתתפים בו.

כאשר מחירי הכרטיסים, הקורסים ותכניות ההכשרה בתחום מרקיעים הודות להצלחות וההתנפלות של הציבור, אנחנו שמחים להיות מסוגלים להנגיש עבורכם מספר מוגבל של כרטיסים עבור מי שלא יכול להרשות את המחיר ההגיוני-אך-לא-נמוך של הכנס (997 ש״ח ליחיד או 1,450 לכרטיס זוגי).

לפרטים על האירוע ורכישת כרטיסים

השתמשו בקוד הקופון ROTSH98 ותוכלו לרכוש כרטיס במחיר סמלי בלבד (אדם מסרק להעניק כרטיסים בחינם למעט מקרים בודדים מכיוון וזה גורם לחוסר מחוייבות שגורר אי-הגעה). הקוד יעבוד עבור 100 הרוכשים הראשונים בלבד.


הצהרה: דה-רוטשילד היא נותנת חסות באירוע ובעלת אינטרס, אנו משתדלים להיות אובייקטיביים וכנים בדיווחים שלנו ככל האפשר, אבל אנחנו סומכים על שיקול דעתם של קוראינו להבין שלקשר עסקי שכזה יש השפעה על האובייקטיביות שלנו ולפעול בהתאם.