גבר שים לב: איך הפך בחור לא מקובל, ביישן ומופנם למעורר מחלוקת בקרב הנשים בישראל

תעשיית הפיתוי באינטרנט קוראת לו המאמן מספר 1 בארץ. איך הצליח אדם אחד לקבוע חוקי משחק חדשים בעולם הפיתוי והדרכות גברים, לחסל עקבות גבריות בשיטה בדוקה שמייצרת לו ולתלמידים שלו שפע בחורות שרודפות אחריהם דרך נוסחת השפעה ושכנוע סודית, הנחשפת עכשיו באופן חד פעמי.

מאת: עידית שני

בעבר, נפתחו קורסים אינטרנטיים לפיתוי נשים שהבטיחו הצלחה עם בלונדיניות גבוהות וחתיכות, אך כיום? עמוק לתוך עידן האינטרנט, יש שחקן אחד שמצליח להביא תוצאות פנומנליות לגבר הישראלי הממוצע, הקרח, המופנם  ובטח לא העשיר, למצוא זוגיות עם החתיכה, בעלת גזרה חטובה וחיוך כובש לדבר איתה, לצאת איתה ולגרום לה לרדוף אחריו.

וכאן, אנו נפגשים עם שיטת החיזור הנקראת ״טריגר עקיף״. שיטת פיתוי הזאת הרימה את ראשה בסוף המאה ה-20 בארצות הברית, עם צמיחתם של אתרי הכרויות באינטרנט בסמארטפון ומטרתה?

לגרום לבחורה בדייט הראשון למשיכה מידית אל הגבר, כשהוא נפגש עם הבחורה שהוא נדלק עליה. אם כן, מה האתגר של אותם גברים? להפעיל טריגרים של משיכה שיגרומו לבחורה להבין שעומד מולה גבר מעניין, אטרקטיבי ונחשק.

איך משכנעים בחורות מהממות לדבר עם גבר שמנמן

אולי תרצה לקרוא עוד:

  1. 7 טעויות קריטיות שגבר עושה כשהוא חושק אישה.
  2. על איזה טריגרים במוח שלה כדי צריך ללחוץ כדי שהיא תסכים להסתכל עלי

ובצל אתגר זה? קרמה עור וגידים שיטת ״טריגר עקיף״. חובה להבין, הקורס המיושן שלוקח קבוצת גברים בגילאים שונים ומושיב אותם בחדר מול מרצה, עושה להם סימולציות איך לדבר עם נשים שמצאו חן בעיניהם בבר או ברחוב, עבר מן העולם. זה פשוט לא עובד. השיטה המסורתית, לא מביאה תוצאות, וגורמת למפח נפש ולהוצאות כספיות מיותרות.

אך ״טריגר עקיף״?

כאן אנו מדברים על שיטה שאת תוצאותיה ניתן לראות במהרה. “תראי, הגירוי של האישה מתרחש כשמופעלים הטריגרים הנכונים. לנשים אין שליטה כשהטריגרים האלה מופעלים, וזה לא משנה אם היא בעלת תואר שני בהנדסה או ברמנית בחיי הלילה,  אם גבר יפנה להיגיון שלה הוא יגיע למבוי סתום. אם תשימי לב, וזה מפתיע, הקו האחיד שמאפיין גברים ברומנים ספרותיים הוא שהבחורה היא זו שרודפת אחר הגבר, ולא להיפך”, יש לזה סיבה. כי הצרכן הראשי לרומנים ספרותיים הוא אישה, וקיים צורך לעורר בה את החשק להמשיך לצרוך ולקרוא.

שיטה שבעבר נחשבה לסודית והשתמשו בה יחידי סגולה, שמטרתה לגרום לאיש שמולם לפתח סימפתיה מהירה. התגלתה בשנים האחרונות כאידאלית לגברים שלא התברכו בלוק הנכון או בלשון חדה,  ויותר ויותר גברים פונים לישום שיטת ״הטריגר העקיף״ מבוססת תוצאות מיידיות בשטח.

אישה רוצה את הגבר שיגרום לה לרדוף אחריו, ולא גבר שירדוף אחריה

ומה קורה כאן בישראל? אם בארצות הברית שיטת ההדרכה לפי “הטריגר העקיף״ קיימת כבר מעל ל- 10 שנים – ובשנים האחרונות מתקבלת באהדה ע״י האוכלוסיית הגברים, הרי שבארץ, היא ממש חדשה. אצלנו גברים מאוד סקפטיים מהאפשרות שמישהו ילמד אותם איך לגרום לבחורות להימשך אליהם במהירות וללא מאמץ… ונושא הדגל שלה? בחור צעיר בן 35 שגר על החוף בתל אביב, נחשב למאמן הפיתוי בעל התוצאות המתועדות הגבוהות בישראל. שמו? אלכס.

אלכס הוא המוח הרוחש מאחורי שיטות ההדרכה של  פיקאפ אקשן. ובעיקר שזכה למוניטין של ההדרכות החיות הטובות בישראל בנושא פיתוח ביטחון עצמי והפיכת גברים למפתים הגדולים בארץ.

והחלק המפתיע?

בלי גינוני על, מניירות של מאמן מתנשא ובעיקר בלי בושה,  הפך אלכס לשם החם בעולם הפיתוי המקומי. אבל לא פחות, שנוא.

“הצלחה לא מגיעה מלהיות כמו כולם. היא מגיעה רק כשאתה שונה״

אלכס לא אוהב את זה שמשווים אותו למדריכים דומים ברשת, אם כי חיוכו מסגיר הערכה מסוימת, בזמן שהוא מבקש שלא להיות מזוהה עם הדמות של מאמן שמנצל נשים וחסר רגשות.

למה אתה מתרחק מהדימוי הזה?

״פשוט. בגלל שרוב האנשים, כשהם חושבים על שיטה לפיתוי בחורות ישר עולה להם לראש תמונה של חלאות אדם אגרסיביות וחסרות אתיקה שימכרו את אמא שלהם בשביל זיון…״

שמעתי לא מעט ביקורות עליך, שאתה עושה אותו הדבר…

(צוחק) בתהליך הלמידה שלי כמאמן, נשים היו הבסיס העיקרי שהייתי חייב לתקשר איתו, ללמוד ולהשחיז כל חלק בשיטה שלי כדי שאוכל להיות הטוב ביותר. המצאה וחידוד של השיטה הצריך קרבנות מסוימים, וזו אחת מהם.

הביקורות עליך לא מגיעות רק מאנשים שנמצאים בתחום שלך…

״תראי, אני לא אמכור לך שאני אמא תרזה או משהו כזה. אני לא מנסה להיות אהוב על כולם. להיפך, התלמידים שלי יודעים שאני שונא פוליטקלי קורקט. וכן, התפקיד שלי הוא להפיץ את השיטה שלי, והרבה.

מצד שני, יש גברים שמגיעים לתחום הזה ממקום לא בריא, שלא מעודד כבוד לנשים, ואם יש דבר אחד שאני גאה בו הוא, שאני מקדם  גברים שאני מאמין שבאמת יכולים לשפר את החיים שלהם ושל הנשים שמתחברות אליהם.״

״השיטה המסורתית נפטרה״

זה מוזר. עצם אזכור השם ״אלכס״ בסמוך לגורמים מתעשיית ההיכרויות והפיתוי מעוררת רגשות עזים. חלקם מתעבים אותו, חלקם מעריצים שנשבעים בדרכו. הוא מעיד:

״אני מת על זה שהם (קולגות, נשים ומתחרים) שונאים אותי. רק מעיד שאני טוב במה שאני עושה, מה שנותן להם סיבה לדבר עלי מאחורי הגב. תאמיני לי, אין דבר כיף יותר מלהוכיח שהשיטות המיושנות לא אפקטיביות  בעליל.

קחי למשל את: הבחור המלא שלא יודע איך להתלבש, הקרח הצנום עם העיניים הכחולות, שבמבט אחד מטביע כל בחורה אבל האוזניים שלו בוערות כשהוא מסתכל עליה,  והממושקף שידקלם לך משפטים קוואנטים אבל לא יצליח להגיד ״היי״ בלי להסמיק. כולם חבר׳ה נהדרים אבל אין סיכוי שהם ישתנו אם ימשיכו בדרך הזו.

יבגני, איש גדול עם לב רחב, בן 26 חשמלאי רכב, ששוקל 128 ק”ג

נשמע יומרני לקרוא תיגר על מתחרים ותיקים ולטעון שמה שהם עושים לא עובד…

״אין לי שום דבר נגד מתחרים ותיקים. אני עובד עם גברים שמצליחים להביא תוצאות מידיות בשטח. אני רואה בהתנהגות שלהם את השינוי שהם עוברים. אם אתה לוויתן בשוק שלך ויש לך עשרות לקוחות מרוצים, שאתה יכול למדוד את השינוי שהם עוברים, יום אחרי יום – כנראה שהשיטה שלך עובדת – ועובדת מצוין.

למה?

״בגלל שהשיטה המסורתית לא בנויה על יציאה לשטח, תביני, היא בנויה על טחינה אינסופית של מסרים תוך כדי ישיבה בכיתה שלא מתאימה לגבר המופנם, השתקן והביישן. אנשים כאלה רוצים לראות תוצאות מהירות, כאן ועכשיו.״

ואתה מסוגל לעשות דבר כזה?

״בגלל זה אנחנו מדברים עכשיו, לא?״

כיצד?

״אני פשוט משתמש בשיטת ״טריגר עקיף״, עם שדרוגים והתאמות שפיתחתי לגבר הישראלי. אם גברים אמריקאים הצליחו, אחרי כמה ניסיונות להתחיל עם נשים שנראות כמו דוגמניות של ויקטוריה סיקרט. מה הבעיה להשתמש באותם הכלים כאן בארץ על בנות ישראליות, יוצאות צבא וקשוחות ולנפץ את לוח המשחק?״

קרוב ל-900 גברים מאושרים ב-שנתיים

נוסחת ההשפעה של אלכס מאפשרת, נכון למועד עריכת הריאיון, למעל מ – 864 גברים להרחיב את המעגל החברתי שלהם, ליצור קשרים חדשים עם משפיעי דעת קהל, לפגוש נשים יפות ולהתחיל עם בחורות שעד לפני כמה ימים נראו להם כמו חלום רטוב ורחוק.

באיזה גילאים הגברים שמצליחים ליישם את נוסחת ההשפעה שלך ולהיות בקשר?

טווח הגילאים הוא מאוד רחב. קחי את רוני לדוגמא, בן 26 סטודנט לכלכלה שהוא 1.62 מטר, יונתן, היפסטר, בן 34 עובד בהייטק, שעבר תאונה והולך על קביים או יבגני, איש גדול עם לב רחב, בן 28 חשמלאי רכב, ששוקל 128 ק”ג, ואפילו סער בן 53, אחרי גירושים קשים – כולם מצליחים להכיר בחורות שהן בדיוק הטעם שלהם.

איך זה יכול להיות?

״קל. הנוסחה שלי היא קודם כל נוסחת השפעה במעגל חברתי, ורק אחר כך נועדה לפתות. השיטה בנויה על גירוי  טריגרים שמנגנים על המוח האנושי – שניתן ללמד עליהם בהרחבה בסרטון הבא. זה אומר שגם נשים יפהיפיות הן כמו כולנו, והשיטה תפעל עליהן ותביא תוצאות.                           

“חוקרים הוכיחו שישנם טריגרים המעוררים את החלק הזה של המוח הגורמים למשיכה. וכשיודעים על איזה נקודות ללחוץ, הדרך לפתות היא קלה ביותר.

״כן, כמו חיות שפועלות באופן צפוי בגלל מנגנון הגירוי-תגובה, גם לנו בני האדם יש מנגנוני גירוי-תגובה אוטומטיים במוח, שרק צריך לדעת איך להפעיל אותם לטובתנו…״

זה לא נשמע לך מניפולטיבי להחריד?

״לא. הכל זה מניפולציה. גם כשמורה גורם לתלמיד לשנן את החומר על ידי תגמול, או מוכרת בדיוטי פרי עם מחשוף שופע, אז למה לא לעשות מזה קורס ואולי אפילו, על הדרך, להפוך את החיים של הגברים למקום שקצת יותר כיף להתעורר אליו בבוקר?״

אבל כאן אתה הורג את ״הילד הטוב״ שנמצא בכל גבר…

״מצוין. עדיף שהם ילמדו אצלי ויקבלו תוצאות מהירות, משיקבלו דחיות חוזרות ונשנות מנשים אחרי שלמדו באיזה קורס פיתוי שלא הביא להם תוצאות. גברים שמצטרפים לשיטת ״הטריגר העקיף״ מבוססת תוצאות – מגיעים לרגע שהם חלמו עליו כל חייהם – לצאת לרחוב עם בחורה מדהימה – ושכל הגברים יקנאו.

״הזעתי, גמגמתי והאדמתי כמו עגבנייה ברגע שהתחלתי לדבר עם בחורה…״

מהתחקיר שערכתי, לא תמיד היית כריזמטי במיוחד…

״כריזמטי? אל תצחיקי אותי. בבית הספר הייתי ילד מופנם. אחד כזה שמתבונן מהצד על הילדים המקובלים. בצבא, זה רק הפך גרוע יותר. בחורות שאני לא מכיר אבל מאוד נמשך אליהן הסתובבו לידי כל – 2 צעדים, אבל ברגע שאחת מהן מנחיתה עלי מבט, או שואלת שאלה, התחלתי להזיע בבית השחי כמו ברווז שחוט, האדמתי כמו עגבנייה ואיבדתי את היכולת לדבר.״

והצבא שיפר את העניינים?

״כן, אבל הוא יצר בעיה חמורה אחרת. כבר לא הייתי נער, היו לי צרכים של גבר מבוגר וכל פעם שניסיתי לגשת ולדבר עם חיילת שראיתי שהיא מתעניינת – התחלתי לגמגם… לא יכולתי להתחיל משפט, הפה שלי היה יבש, האוזניים שלי האדימו והרגשתי שאין לי אוויר – בתת המודע ידעתי שאני עושה צחוק מעצמי… את מי אתה מרמה, היא בחיים לא תשים עליך!! תתרחק, עכשיו.

ואחרי הצבא?

״הבנתי שאני חייב לשנות את ההתנהגות שלי, אם אני רוצה להשיג את היפה בבנות. אבל, עדיין חרדתי לדבר עם בנות בסביבה שלא הרגשתי בה נוח. אז הכרתי את קטיה. אויי, קטיה, בדיוק הבחורה שתמיד חלמתי, אינטליגנטית, יפיפייה משוגעת בטירוף, עם גוף שרואים שהיא משקיעה בעצמה, כשהיא נכנסת לחדר כולם מפנים את המבט, נשים וגברים. הסתכלתי עליה והרגשתי שאני מתאהב.

מהר מאוד מילאנו את העולם שלנו באהבה הדדית ולמרות חילוקי דעות רבים

המשכנו לאהוב, נפרדנו כמעט כל שבוע וחזרנו, כי הבנו שאנחנו לא יכולים אחד בלי השנייה.

ואז הגיע שיחת הטלפון שחרדתי ממנה, בצד השני הייתה קטיה״

“תראה אני חושבת שזה לא הולך בינינו אני חושבת שכדאי שנסיים את זה”

את המשפט הזה אמרנו אולי פעמיים שלוש בחודש,

אבל הפעם היה משהו שונה בטונאציה שלה ובער בי לשאול את השאלה

שהפכה את העולם שלי לשחור:

“פגשת מישהו אחר? ״

“כן, ואני רוצה לתת לזה הזדמנות”

הלב שלי הפסיק לפעום,התייבשו לי השפתיים, הידיים שלי רעדו, בקושי החזקתי את הטלפון יציב. אני רוצה שתדמייני כאב שמעוות את כל הגוף ,כזה כאב שמתחיל בשנייה שאתה פותח עיניים והמוח שלך עדיין לא התעורר, אבל הכאב, העצב והלחץ בחזה, כבר שם!!

ומה עשית?

״ אחרי שבועות של חיים בזבל, בלי לצאת, להתגלח, לראות אור יום, או לעבוד. חיי יום יום בסטרס, כעסתי על עצמי שאני שלא מצליח לי עם בחורות וחושב רק עליה.

קיבלתי טלפון מגלעד:

“שלום, אתה הזמנת מאתנו בושם עם פורומונים”, אמרתי ״כן, זה אני, תגיד לי זה באמת עובד״? (בתת-מודע שלי חיפשתי פתרון מהיר להצליח עם נשים).

” אממ…בינינו אחי, אם אתה לא יודע לתקשר עם נשים אז גם אם תשים 100 סוגים שונים של בשמים זה לא יעזור לך, אבל תקשיב, בדיוק השבוע נפתח אצלנו קורס ” איך לפתות נשים”, אולי זה יתאים לך…

״הדרך ש-99% מהגברים מתחילים עם בחורות, דפוקה מיסודה״

הייתי כל כך מיואש, שמיד שילמתי ונרשמתי לקורס. (דרך אגב הבושם היה זוועה).

אמרתי לעצמי: ״גם אם זה לא עובד, לפחות זה יעזור לי לשכוח את קטיה.

המחשבות אחרי הפרידה ממנה, היו כל כך הרסניות שבקושי יכולתי להרים את עצמי מהמיטה, כל הגוף רעד לי בלי שום סיבה, היו לי כאבים בחזה, הרגשתי את הדיכאון זורם לי בדם.

הקורס היה גרוע, החומר שנלמד שם היה בלתי ישים, גבר שיש לו מבוכה לגשת לבחורה אין לו סיכוי להיות שנון או שרמנטי, זה פשוט לא עובד.

תראי, כשקטיה זרקה אותי, נפגעתי בטירוף. אבל במבט לאחור, זאת הייתה המתנה הכי גדולה שקיבלתי בחיים.״

מתנה?

״כן. בגלל שזה נתן לי את האומץ ללכת לפצח את עולם הפיתוי, ולצלול לאוקיינוס ההשפעה והשכנוע שהופך אותו לכל כך כיפי. תמיד היה לי דחף להיות הכי טוב.  בשלב הזה, אני יודע שאני אדם שבנוי להיפגש ולדבר עם נשים, כבר עברתי דרך ואז התחלתי לחקור איך אפשר להפיץ את הבשורה לכמה שיותר גברים בשלט רחוק. כי לי זה שינה את החיים ואני יודע שיש עוד רבים כמוני שם בחוץ. הסיבה שבחרתי לשווק דרך האינטרנט היא כדי שזה יהיה אנונימי וזמין לכל גבר בכל מקום ובכל שעה.

אתה יכול לתת דוגמא?

״דבר ראשון, אני מגלה שהדרך שבה רוב הגדול הגברים הישראלים מתחילים עם נשים – לקויה מיסודה, ונועדה להיכשל. והדבר הכי גרוע, שמה שמלמדים אותם אחרים, הוא חיקוי של שיטה שעבר זמנה, הפיק אפ הקלאסי שכבר לא מתאים לצורת החשיבה המודרנית של נשים במאה ה-21. גם שיטות פיתוי חייבות להתעדכן ולהתחדש.

ומה כן עובד?

הגבר בארץ חונך לאורך שנים שכדי להצליח עם נשים הוא חייב להשקיע, להביא פרחים, לקחת אותה לארוחה עם נרות,  להיות רגיש ורומנטי לבחורה כדי שהיא תשים לב אליו ותרצה אותו, אחד הדברים שהופכים את עולמם של הגברים הוא שבעצם הבחורה היא זו שצריכה להשקיע בגבר לדוגמה שיטת הוואקום – effort justification – הנטייה של אנשים לייחס ערך מוגזם לתוצאה או מטרה שצריכים מאמץ והשקעה להשגתם, במילים אחרים תגרום לבחורה לשקיעה בך טיפה.

אתן לך דוגמא בסיסית : ידעת שאם הבחורה היא זו שתבחר את מקום הדייט, הסיכוי שהדייט יהיה מוצלח עולה פלאים, מכוון שבתת מודע עכשיו היא זו שתתאמץ לרצות את הבחירה שלה לפניך.

דוגמא נוספת : ברגע שהבחורה מגיע אליך הבית, תבקש ממנה להדליק את הנרות שכבר הכנת על השולחן, הסיכוי שתשכבו באותו הערב מרקיע שחקים, כי בתת-מודע שלה היא זו שהכינה את האווירה הרומנטית עבור שניכם, טריק מלוכלך אני יודע, אבל עובד 10 מתוך 10.

פה אנחנו מפעילים טריגר שניקרא Effort Justification ובשילוב של עוד טריגרים בודדים פשוטים שאני מסביר ממש בסרטון הזה כאן, הבחורות פשוט יחשקו בכל גבר שהפעיל אותם, בצורה בילתי נשלטת..

לא חשבתי על התחלה עם בחורה מהכיוון הזה… עוד תובנות מעניינות?

״הנה אחת חשובה. אחת הטעויות הקריטיות שגבר עושה זה לגשת לבחורה ולהתחיל איתה בצורה ממש ישירה. אני מראה לו איך לעורר בבחורה, שהחשיבה אותו עד עכשיו כידיד, עניין. כך שהיא תתחיל להתעניין בו מעבר להיותו ידיד בעבודה או בלימודים.

למידת ״הטריגר העקיף״ נותן כלים איך לגרום לבחורה לעשות את הצד הראשון. איך לעורר בה עניין כך שהיא תתחיל להתעניין בך. יצרתי מערך תרגילים שמאפשרים לחניכים להישאר בטוחים במעגלים חברתיים שלהם ועדיין לצאת עם המון בחורות מהמעגל. יותר מזה חניכים שעברו את ההדרכה ומעוניינים, אנחנו נותנים פגישה עם מאמן מוסמך לשאלות ואפילו הדגמות בשטח.

אז מה לעשות?

״לפעול כמו מקצוען. ללמד אותו להיות בטוח במעגל החברתי אם זה בעבודה, בלימודים או בטיול. לצאת עם המון בחורות שהוא מכיר ככל שהמעגל החברתי שלו גדל, והוא גדל פלאים. מתוך השפע הזה יש לו את הבטחון לבחור את האחת האידאלית שלו ולא להתפשר. ויש עוד משהו שחשוב שתכניסי לכתבה בגלל שנמאס לי לראות גברים נופלים בזה…״

במה מדובר?

״היום, כשגברים מופגזים באתרי הכרויות, קורסים לסטוצים כל יום, הם לא מאמינים לכלום. פעם, הבטחה מפוצצת כמו ׳תלמד טריק מדהים, שיגרום לכל בחורה לפול לרגליך, היית מתקבלת בברכה׳. אבל היום? זה כבר לא עובד, גם אין דבר כזה תכלס וקהל הגברים מחוסן. לא מאמינים לכלום. ברגע שזה מה שאני אמכור להם, התגובה האוטומטית שלהם בראש היא ׳כן, בטח! על מי אתה עובד?״

אז מה עושים?

״חושבים כמו עורך דין פלילי. אתה חייב לצייד את הגבר הספקן בשיטת פיתוי ללא פשרות ובמקרים קיצוניים גם הדגמה אישית שלי, שתשאיר אותו פעור פה אחרי שיעור אחד. עם ראיות שמוכיחות את מה שאתה טוען. מחקרים, סקרים, הדגמות, עדויות, חסויות של מומחים… בלי זה אין לך סיכוי.״

בסוף הגיעה גם ההצלחה – ובגדול

במועדון החברים שלך במייל, ידוע כי מקבלים כלים ואסטרטגיות פיתוי בחינם, שאחרים מוכרים בסכומים גבוהים. למה?

״מצחיק שהעלית את זה, כי הנושא הזה עולה כמעט בכל מפגש שלי עם גברים, שמתפלאים על כמות הטיפים שאני שולח להם במייל. אני אומר שהמטרה שלי היא שגברים שרוצים לקנות ממני קורס או מדריך יצליחו הרבה יותר עם בחורות מהידע שלי, עוד לפני שהם משלמים לי שקל אחד. בגלל שככה? גבר שמצליח לצאת מהפינה שהוא נמצא בה, רואה שמה שאני מלמד עובד ומשקיע הרבה במוצרים שלי בשלב מאוחר יותר – שווה כל טיפ שאני נותן״

ואתה לא מפחד שיגנבו ממך את מה שאתה יודע, ויגנבו לך את הלקוחות?

״להפך. עד היום קורה דבר מעניין. חלק מהתלמידים שלי, הפכו להיות מאמנים בתוכנית.

התכנית שלך ׳טריגר עקיף׳ הוגדרה כשנויה במחלוקת…

תראי, אחרי מספיק זמן בביזנס, למדתי שמי שמלכלך על אנשים בפומבי, הוא לעולם אדם ממורמר וכושל. לא תראי אדם מצליח מלכלך על אנשים בפייסבוק. ״טריגר עקיף״ היא התכנית הטובה ביותר בארץ למי שרוצה ללמוד להתחיל עם בנות, לשכב עם בחורות שהם בוחרים, לצאת עם נשים מהממות, ולהיות מאושר. נקודה.״

מדוע?

״בגלל הטריגר העקיף היא תכנית ש- (1) מלמדת את מיומנות הפיתוי לפי מטודיקה פסיכולוגית בפיקאפאקשן שפיתחתי והיא הדבר הכי קרוב שמצאתי לגרום לנשים לחשוק בך כבר בדייט הראשון. (2) היא ממוקדת תוצאות ומנפצת מיתוסים מגבילים בחיים, דרך כלים מנטליים שעשו בשבילי את ההבדל לאורך הדרך.״

ואיך אפשר לראות במה מדובר?

איזה כיף שאת שואלת, לפני חמישה ימים עליתי עם סרטון הדרכה חינמי שמדריך את הגבר מה לעשות, צעד אחרי צעד על פי שיטת ה”טריגר העקיף”, כדי שגם האחת שמתעלמת ממנו תתחיל לגלות בו עניין.