בקרוב: יום העסקים הקטנים

השנה יתמוך המרכז לשלטון מקומי בישראל באירועי יום העסקים הקטנים, וראשי רשויות ברחבי הארץ יקחו חלק בפעילויות השונות

אריק פינטו, מנ"כל בנק הפועלים צילום: ניב קנטור

בנק הפועלים מכריז, זו השנה החמישית ברציפות, על “יום העסקים הקטנים” – יום בשנה שבו נקראים תושבי ישראל לבצע את קניותיהם בעסקים קטנים.

ההשתתפות ב”יום העסקים הקטנים”, שיתקיים השנה בימים חמישי ושישי, ט”ו – ט”ז אייר (-11-12 במאי), פתוחה לכל בתי העסק הקטנים ברחבי הארץ ללא קשר לזהות הבנק שבו מתנהל חשבונם.

בתי העסק מוזמנים לקחת מסניפי בנק הפועלים ערכה מיוחדת לתלייה בחזית העסק, הקטנים הכוללת מדבקה ממותגת ושרשרת בלונים. אלפי עסקים קטנים בכל רחבי הארץ שיצטרפו למהלך, יקבלו אמצעי חשיפה לקידום המכירות ביום העסקים.

“יום העסקים הקטנים, שזכה להצלחה מרשימה מאז השקתו, הוא ביטוי נוסף למחויבות ארוכת הטווח של בנק הפועלים לקידום צמיחתם ושגשוגם של העסקים הקטנים בישראל”, אמר רונן שטיין, ממונה על החטיבה הקמעונאית בבנק הפועלים.

“אנו פועלים לאורך כל השנה לספק מענה מקיף לצרכיהם הייחודיים של עסקים קטנים – מהגדלת אשראי ניכרת, בהיקף של מיליארדי שקלים, ועד פיתוח מגוון שירותים וכלים מיוחדים המספקים להם מענה אופטימלי. אנו מחויבים להמשיך לקדם את העסקים הקטנים, שהם הבסיס לצמיחת המשק בשנים הקרובות”, הוא מוסיף.

גם השנה יתמוך המרכז לשלטון מקומי בישראל באירועי יום העסקים הקטנים, וראשי רשויות ברחבי הארץ יקחו חלק בפעילויות השונות. בנוסף, יתבצע שיתוף פעולה עם אפליקציית “easy”, שמאפשרת ללקוחות למצוא עסקים קטנים ונותני שירותים מסביבם באמצעות מנוע חיפוש מבוסס מיקום. לקראת יום העסקים הקטנים, העסקים שמופיעים באפליקציה יציעו מבצעים מיוחדים לציבור הרחב.